3d tlačiarne - zoznam 3d tlačiarní

3D tlačiareň prináša revolučný spôsob, ako zhmotniť vaše predstavy o ľubovoľnom predmete. Tlačiareň modeluje strunou z ekologickej PLA alebo ABS plastu, ktorý taví a nanáša vo vrstvách na podložku. Výsledný objekt je presný a po vychladnutí aj dosť pevný. Struny sú dostupné v rôznych farbách. Tento model pracuje s dávkovacou tryskou o priemere 0,2 mm , Čím dosahuje jemných detailov na úkor rýchlosť . Tlačiareň je vyrobená z kvalitných materiálov zaručujúce dlhú životnosť a stabilný precíznosť tlače. Masívne povrchovo kalené tyče a lineárne ložiská znesú záťaž aj náročného projektu. 

To, čo bolo doteraz dostupné len malej skupine ľudí z veľkých korporácií, je teraz možné mať na stole svojej pracovne. Iste sa uplatní projektantom všetkého druhu a v spoločnostiach zaoberajúca sa návrhom výrobku, kedy im poskytne prototyp pred prípadnou masovejšie výrobou či ako stroj priamo pre výrobu jedinečných konštrukčných prvkov , Ktorý by na veľkých strojoch vyšli ďaleko drahšie. Do budúcnosti predstavujú 3D tlačiarne aj možnosť, ako si kúpiť výrobok a miesto dodania prepravcom si ho jednoducho vytlačiť. Vaše vlastné modely si vytvoríte s dodávaným softvérom G3DMAKER v prehľadnom prostredí. Program vám tiež povie, ako dlho 
bude tlač trvať a koľko materiálu budete potrebovať.

Airwolf 3D

Airwolf 3D

Selling RepRap inspired printers, the Airwolf 3D mission is “to make and sell a superior product and to promote the open source philosophy in the personal 3D printer community.”

AW3D XL specs:

Filament size:
 3mm
Filament type: ABS, PLA, PC, Nylon
Machine size: N/A
Build volume: 12” x 8” x 7”
Max print speed: 150mm/s
XY precision: N/A
Minimum layer thickness: 80 microns
Software: open source chain
Other features: Acrylic frame, 12″ x 8″ Borosilicate glass plate, 6 month warranty
Price: $1895 ($2295 assembled)

Specifications

  • Top Speed: 150mph

Related Articles