3d tlačiarne - zoznam 3d tlačiarní

3D tlačiareň prináša revolučný spôsob, ako zhmotniť vaše predstavy o ľubovoľnom predmete. Tlačiareň modeluje strunou z ekologickej PLA alebo ABS plastu, ktorý taví a nanáša vo vrstvách na podložku. Výsledný objekt je presný a po vychladnutí aj dosť pevný. Struny sú dostupné v rôznych farbách. Tento model pracuje s dávkovacou tryskou o priemere 0,2 mm , Čím dosahuje jemných detailov na úkor rýchlosť . Tlačiareň je vyrobená z kvalitných materiálov zaručujúce dlhú životnosť a stabilný precíznosť tlače. Masívne povrchovo kalené tyče a lineárne ložiská znesú záťaž aj náročného projektu. 

To, čo bolo doteraz dostupné len malej skupine ľudí z veľkých korporácií, je teraz možné mať na stole svojej pracovne. Iste sa uplatní projektantom všetkého druhu a v spoločnostiach zaoberajúca sa návrhom výrobku, kedy im poskytne prototyp pred prípadnou masovejšie výrobou či ako stroj priamo pre výrobu jedinečných konštrukčných prvkov , Ktorý by na veľkých strojoch vyšli ďaleko drahšie. Do budúcnosti predstavujú 3D tlačiarne aj možnosť, ako si kúpiť výrobok a miesto dodania prepravcom si ho jednoducho vytlačiť. Vaše vlastné modely si vytvoríte s dodávaným softvérom G3DMAKER v prehľadnom prostredí. Program vám tiež povie, ako dlho 
bude tlač trvať a koľko materiálu budete potrebovať.

Afinia

Afinia

Afinia’s H Series won Make Magazine’s Best Overall Experience Award for its simplicity and consistent high-quality prints.

Afinia H Series h379 specs:

Filament size: 1.75mm
Filament type: ABS, PLA
Machine size: 245mm x 260mm x 350mm
Build volume: 140mm x 140mm x 135mm
Max print speed: N/A
XY precision: N/A
Minimum layer thickness: 0.15mm
Software: Custom
Other features: Computer can be disconnected after printing has begun, 1 year warranty
Price: $1499

Specifications

  • Top Speed: 150mph

Related Articles