3d tlačiarne - zoznam 3d tlačiarní

3D tlačiareň prináša revolučný spôsob, ako zhmotniť vaše predstavy o ľubovoľnom predmete. Tlačiareň modeluje strunou z ekologickej PLA alebo ABS plastu, ktorý taví a nanáša vo vrstvách na podložku. Výsledný objekt je presný a po vychladnutí aj dosť pevný. Struny sú dostupné v rôznych farbách. Tento model pracuje s dávkovacou tryskou o priemere 0,2 mm , Čím dosahuje jemných detailov na úkor rýchlosť . Tlačiareň je vyrobená z kvalitných materiálov zaručujúce dlhú životnosť a stabilný precíznosť tlače. Masívne povrchovo kalené tyče a lineárne ložiská znesú záťaž aj náročného projektu. 

To, čo bolo doteraz dostupné len malej skupine ľudí z veľkých korporácií, je teraz možné mať na stole svojej pracovne. Iste sa uplatní projektantom všetkého druhu a v spoločnostiach zaoberajúca sa návrhom výrobku, kedy im poskytne prototyp pred prípadnou masovejšie výrobou či ako stroj priamo pre výrobu jedinečných konštrukčných prvkov , Ktorý by na veľkých strojoch vyšli ďaleko drahšie. Do budúcnosti predstavujú 3D tlačiarne aj možnosť, ako si kúpiť výrobok a miesto dodania prepravcom si ho jednoducho vytlačiť. Vaše vlastné modely si vytvoríte s dodávaným softvérom G3DMAKER v prehľadnom prostredí. Program vám tiež povie, ako dlho 
bude tlač trvať a koľko materiálu budete potrebovať.

3Drag

3Drag

Futura Elettronica assembles the 3Drag kits with extruded aluminum frames and perforated aluminum carts for stability and mass reduction.

Filament size: 3mm
Filament type: ABS, PLA
Machine size: 600mm x 430mm x 590mm
Build volume: 200mm x 200mm x 2000mm
Max print speed: 300mm/s (120 typical)
XY precision: 0.015mm
Minimum layer thickness: 0.78mm
Software: open source chain
Other features: aluminum construction
Price: ~$945 (kit)

Specifications

  • Production:2003–present
  • Top Speed:150mph
  • Performance:0-60 in 3.7sec

Related Articles